Zamówienie ze sklepu

Zamówienie ze sklepu

 

Jeśli chcesz spytać o cenę akcesoriów lub ich dostępność skorzystaj z poniższego formularza. Wypełnienie wszystkich pól ułatwi kontakt, odezwiemy się do Ciebie ze wszystkimi informacjami najszybciej jak to będzie możliwe. Możesz również skorzystać z kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem czatu w prawym dolnym rogu strony.

  Wszystkie pola formularza są wymagane

  Nazwa firmy:

  NIP:

  Ulica:

  Kod pocztowy:

  Miejscowość:

  Osoba do kontaktu:

  Adres e-mail:

  Telefon kontaktowy:

  Treść:

  Jestem właścicielem/pracownikiem aktywnej działalności gospodarczej którego numer NIP podałem w formularzu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Geopryzmat Jerzy Zawilinski z siedzibą w Raszynie, Rybie ul. Wesoła 6, 05-090 Raszyn, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu udzielenia odpowiedzi na wysłane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
  Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Geopryzmat Jerzy Zawilinski z siedzibą w Raszynie, Rybie ul. Wesoła 6, 05-090 Raszyn. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres Administratora danych: info@geopryzmat.com spod adresu, którego zgoda dotyczy. Państwa dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w Polityce Bezpieczeństwa, konsekwencją takiego przetwarzania będzie wysyłka reklamy kontekstowej. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.