Start / Produkty / Zestawy GNSS / RTK PowerGPS

  Nazwa firmy / NIP:

  Osoba do kontaktu (wymagane):

  Województwo:

  Adres e-mail (wymagane):

  Telefon kontaktowy (wymagane):

  Odbiorniki GNSSTachimetryNiwelatoryInne

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Geopryzmat Jerzy Zawilinski z siedzibą w Raszynie, Rybie ul. Wesoła 6, 05-090 Raszyn, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu udzielenia odpowiedzi na wysłane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
  Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Geopryzmat Jerzy Zawilinski z siedzibą w Raszynie, Rybie ul. Wesoła 6, 05-090 Raszyn. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres Administratora danych: info@geopryzmat.com spod adresu, którego zgoda dotyczy. Państwa dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w Polityce Bezpieczeństwa, konsekwencją takiego przetwarzania będzie wysyłka reklamy kontekstowej. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.

  ArboMap

  Inwentaryzacja zieleni jeszcze nigdy nie była tak prosta i wygodna.

  Proponujemy Państwu niesamowicie wydajne narzędzie do prowadzenia inwentaryzacji zieleni. Nasza oferta to odbiornik GNSS wraz z tabletem i programem stworzonym do zbierania informacji o drzewach i krzewach.

  Przystosowana do polskich realiów i wymagań aplikacja Arbomap przyspieszy pracę w terenie i ułatwi opracowanie wyników dając realne finansowe oszczędności!

  Co więcej, program Arbomap wraz z naszymi odbiornikami tworzy zestaw który przeniesie Twoją pracę na zupełnie nowy poziom. Wszystkie pomiary i notatki będziesz w stanie wykonać samodzielnie z łatwością i dokładnością nieosiągalną nigdy dotąd!

  Sprawdź więcej informacji na stronie internetowej producenta, w całości poświęconej oprogramowaniu Arbomap: www.arbomap.eu

  Zapytaj o produkt

  Program ArboMap współpracuje ze wszystkimi odbiornikami w naszej dystrybucji. Szczególnie polecamy zestawy z dużym 10-cio calowym wydajnym tabletem zapewniającym wyjątkową sprawność i wygodę działania. Chcesz poznać więcej szczegółów skontaktuj się z nami!

  Prostota i funkcjonalność, to główne idee które przyświecały twórcom programu. Czytelne menu programu pozwala zabrać się za pracę każdemu już po uruchomieniu programu. Aby zacząć w pełni korzystać z aplikacji nie potrzeba szkoleń i godzin spędzonych nad instrukcją. Kilka minut wystarczy, aby płynnie poruszać się po bogactwie funkcji programu, a inwentaryzacja zieleni było sprawna, szybka i przyjemna.

  ArboMap działa w trybie pełnoekranowym, a schemat interfejsu przypomina ten znany z programów graficznych. Po lewej stronie umiejscowiony został przybornik z przyciskami najczęściej wykorzystywanych funkcji związanymi z oznaczaniem drzew (symbole, obszar, notatki) oraz pracą na mapie (zoom, centrowanie). Z kolei po prawej stronie ekranu znajduje się menadżer map i podręczna nawigacja po aktualnej mapie. Górna część programu to klasyczne opcje związane z konfiguracją programu.

  Opis funkcji programu:

  • aktualizacja map poprzez nanoszenie informacji na nową warstwę
  • obsługa plików XLSX, ODS, CSV, DXF, PNG, TIFF, JPEG, MP, GIF
  • możliwość tworzenia zdjęć i notatek głosowych
  • bogata baza gatunków drzew i krzewów w pisowni polskiej
  • oznaczanie zarówno pozycji jak i całych obszarów występowania, drzew krzewów i ich grup
  • obliczanie odległości i powierzchni
  • bazy podstawowych gatunków w pisowni angielskiej, czeskiej, francuskiej, litewskiej, niemieckiej, rosyjskiej, słowackiej i ukraińskiej
  • automatyczne parowanie z gatunkami w zapisie łacińskim
  • eksport dxf na wielu warstwach
  • program w całości w języku polskim

  Skontaktuj się z nami aby otrzymać ofertę!