Start / Produkty / Odbiorniki GNSS

ZESTAWY GNSS RTK

Oferujemy Państwu kompletne zestawy pomiarowe GNSS RTK. Każdy zestaw składa się z odbiornika GNSS, kontrolera (rejestratora), oprogramowania polowego (pomiarowego), teleskopowej tyczki wykonanej z włókna węglowego i akcesorii – m. in. potrzebne uchwyty, baterie, ładowarki, futerał transportowy. Otrzymują więc Państwo zestaw z którym od razu można iść do pracy.

Wszystkie odbiorniki w ofercie w standardzie zapewniają pracę ze wszystkimi globalnymi systemami satelitarnymi GPS, Glonass, Galileo i BeiDou oraz posiadają sensor wychylenia IMU. Wytrzymałość zapewnia solidna magnezowo-aluminiowa obudowa, przez co nie straszne są im trudne warunki terenowe.

Wśród modeli Kolidy znajdą Państwo odbiorniki ze sprawdzoną, uznawaną za najlepszą płytą OEM Trimble BD990 lub najnowszą belgijską płytą mosaic-X5 firmy Septentrio, która posiada aż 1760 kanalów.

Odbiorniki marki Gintec posiadają natomiast płytę Unicorecomm UM980, która świetnie radzi sobie w terenach o ograniczonej widoczności satelitów – w drzewach lub przy budynkach. Model G40 posiada wbudowaną kamerę, która rewolucjonizuje i ułatwia proces tyczenia punktów i linii.

Wybór kontrolera uzależniony powinien być przede wszystkim od prywatnych preferencji – fizyczna klawiatura może być użyteczna w wielu przypadkach.
Zalecamy wybór kontrolerów na systemie operacyjnym Android ze względu na ich nowoczesność, szybkość i wiele możliwości personalizacji.

Korzystając z poniższego zestawienia wybierz zestaw, który spełni Twoje wymagania i skontaktuj się z nami, a otrzymasz ofertę cenową. W razie problemów z wyborem prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy, za pomocą czatu w prawym dolnym rogu strony lub przez formularz kontaktowy.

  Nazwa firmy / NIP:

  Osoba do kontaktu (wymagane):

  Województwo:

  Adres e-mail (wymagane):

  Telefon kontaktowy (wymagane):

  Odbiorniki GNSSTachimetryNiwelatoryInne

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Geopryzmat Jerzy Zawilinski z siedzibą w Raszynie, Rybie ul. Wesoła 6, 05-090 Raszyn, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu udzielenia odpowiedzi na wysłane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
  Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Geopryzmat Jerzy Zawilinski z siedzibą w Raszynie, Rybie ul. Wesoła 6, 05-090 Raszyn. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres Administratora danych: info@geopryzmat.com spod adresu, którego zgoda dotyczy. Państwa dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w Polityce Bezpieczeństwa, konsekwencją takiego przetwarzania będzie wysyłka reklamy kontekstowej. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.

  Odbiorniki GNSS

  Kontrolery

  Oprogramowanie pomiarowe

  Poprzednio oferowane urządzenia:

  Odbiorniki GNSS:

  Kontrolery:

  Oprogramowanie: