Start / Produkty / Odbiorniki GNSS

ZESTAWY GNSS RTK

Oferujemy Państwu kompletne zestawy pomiarowe GNSS RTK. Każdy zestaw składa się z odbiornika GNSS, kontrolera (rejestratora), oprogramowania polowego (pomiarowego), teleskopowej tyczki wykonanej z włókna węglowego i akcesorii – m. in. potrzebne uchwyty, baterie, ładowarki, futerał transportowy. Otrzymują więc Państwo zestaw z którym od razu można iść do pracy.

Wśród modeli Kolidy znajdą Państwo odbiorniki ze sprawdzoną, uznawaną za najlepszą płytą OEM Trimble BD990 lub najnowszą belgijską płytą mosaic-X5 firmy Septentrio, która posiada aż 1760 kanalów.

Odbiorniki marki Gintec posiadają natomiast płytę Unicorecomm UM980, która świetnie radzi sobie w terenach o ograniczonej widoczności satelitów – w drzewach lub przy budynkach. Model G40 posiada wbudowaną kamerę, która rewolucjonizuje i ułatwia proces tyczenia punktów.

Wszystkie odbiorniki w ofercie w standardzie zapewniają pracę ze wszystkimi systemami satelitarnymi GPS, Glonass, Galileo i BeiDou oraz posiadają sensor wychylenia IMU. Wytrzymałość zapewnia solidna magnezowo-aluminiowa obudowa, przez co nie straszne są im trudne warunki terenowe.

Wybór kontrolera uzależniony powinien być przede wszystkim od prywatnych preferencji – fizyczna klawiatura może być użyteczna w wielu przypadkach.
Zalecamy wybór kontrolerów na systemie operacyjnym Android ze względu na ich nowoczesność, szybkość i wiele możliwości personalizacji.

Korzystając z poniższego zestawienia wybierz zestaw, który spełni Twoje wymagania i skontaktuj się z nami, a otrzymasz ofertę cenową. W razie problemów z wyborem prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy, za pomocą czatu w prawym dolnym rogu strony lub przez formularz kontaktowy.

Odbiorniki GNSS

Kontrolery

Oprogramowanie pomiarowe

Poprzednio oferowane urządzenia:

Odbiorniki GNSS:

Kontrolery:

Oprogramowanie: