Start / Stacja bazowa

Stacja bazowa

Zachęcamy wszystkich naszych klientów posiadających zakupione u nas odbiorniki GNSS do bezpłatnego korzystania ze stacji bazowej Geopryzmat.
Współrzędne stacji zostały wprowadzone do zasobu PODGiK w Pruszkowie.

Identyfikator zgłoszenia pracy wniesienia stacji do zasobu: WG.6640.3831.2014

Protokół weryfikacji

Opis topograficzny punktu geodezyjnego

Aby uzyskać dostęp do stacji wypełnij formularz na dole strony.

Zainteresowanych uruchomieniem własnej stacji referencyjnej zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą stacji bazowych.

Poniższa mapa prezentuje odległości 40km i 50km od stacji

LEGENDA:
__________ odległość 40 km
__________ odległość 50 km

  Nazwa firmy (wymagane):

  Osoba do kontaktu (wymagane):

  Proponowany login (wymagane):

  Proponowane hasło (wymagane):

  Numer seryjny odbiornika (wymagane):

  Adres E-mail (wymagane):

  Telefon kontaktowy (wymagane):

  Na ten numer będziesz otrzymywał sms w nagłych przypadkach dot. awarii lub przerw w działaniu stacji.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Geopryzmat Jerzy Zawilinski z siedzibą w Raszynie, Rybie ul. Wesoła 6, 05-090 Raszyn, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu udzielenia odpowiedzi na wysłane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
  Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Geopryzmat Jerzy Zawilinski z siedzibą w Raszynie, Rybie ul. Wesoła 6, 05-090 Raszyn. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres Administratora danych: info@geopryzmat.com spod adresu, którego zgoda dotyczy. Państwa dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w Polityce Bezpieczeństwa, konsekwencją takiego przetwarzania będzie wysyłka reklamy kontekstowej. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.