Zostały zaledwie 2 miesiące do końca 2018 roku. To najwyższy czas, aby pomyśleć nad doposażeniem swojej pracowni geodezyjnej i skorzystać z promocji na wszystkie zestawy GNSS RTK i tachimetry dostępne w naszej regularnej ofercie. Rabaty nawet do 4 000 PLN!

Zestawy GNSS RTK

Sprawdzony sprzęt popularnej w Polsce marki Kolida oraz niezawodne instrumenty japońskiego producenta Pentax zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających geodetów. Szeroki wybór odbiorników GNSS, od tradycyjnych, jak Kolida K9mini, po nowoczesne (Kolida K5PLUS+ czy Pentax G6Ti) sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Mniejsza walizka, pomiary w wychyleniu tyczki, dwa sloty na baterie, metalowa obudowa, modem 4G LTE, obsługa wszystkich dostępnych konstelacji satelitarnych GPS + Glonass + Galileo + BeiDou to tylko niektóre cechy oferowanych przez nas instrumentów. Każdy z nich można połączyć z jednym z kilku oferowanych kontrolerów polowych wyposażonych w uznany system Windows Mobile i wybrane oprogramowanie pomiarowe – Microsurvey FieldGenius lub Carlson SurvCE. Szukający innowacyjnych rozwiązań opartych na otwartej platformie Android również znajdą coś dla siebie. Wszystkie zestawy GNSS RTK oferowane są z pełnym wyposażeniem, lekką węglową tyczką i oprogramowaniem do generowania raportów zgodnych z wymogami ODGiK. Wybierając u nas kupujesz kompletny zestaw gotowy do pracy!

Tachimetry

Jeśli szukasz sprawdzonego i niezawodnego tachimetru w atrakcyjnej cenie wybierz jeden spośród dwóch modeli dostępnych od ręki. Arc5 to 2″ instrument z pomiarem bezlustrowym do 600 m. Bogate i popularne oprogramowanie oraz bardzo dobra jakość wykonania to cechy najnowszego tachimetru z naszej oferty. Sprawdź jego możliwości i zapoznaj się z instrukcją dostępną w zakładce produktu. Linertec LTS-202N to instrument z rodowodem Pentaxa – uznanego japońskiego producenta sprzętu optycznego. Jeśli szukasz tachimetru, którego oprogramowanie oparte jest na sprawdzonym rozwiązaniu Pentax, LTS-202N jest najlepszym wyborem. Oba tachimetry objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Skorzystaj z promocji 2018 już dziś!

NewsFB

Nie czekaj na ostatnią chwilę i już teraz poproś o aktualną ofertę na sprzęt pomiarowy. Skontaktuj się z nami telefonicznie, e-mailowo, przez nasz profil na Facebook lub zostaw wiadomość za pośrednictwem czatu w prawym dolnym rogu strony!