Start / Produkty / Zestawy GNSS / SurPad

  Nazwa firmy / NIP:

  Osoba do kontaktu (wymagane):

  Województwo:

  Adres e-mail (wymagane):

  Telefon kontaktowy (wymagane):

  Odbiorniki GNSSTachimetryNiwelatoryInne

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Geopryzmat Jerzy Zawilinski z siedzibą w Raszynie, Rybie ul. Wesoła 6, 05-090 Raszyn, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu udzielenia odpowiedzi na wysłane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
  Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Geopryzmat Jerzy Zawilinski z siedzibą w Raszynie, Rybie ul. Wesoła 6, 05-090 Raszyn. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres Administratora danych: info@geopryzmat.com spod adresu, którego zgoda dotyczy. Państwa dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w Polityce Bezpieczeństwa, konsekwencją takiego przetwarzania będzie wysyłka reklamy kontekstowej. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.

  SurPad 4.2

  SurPad jest oprogramowaniem służącym do pomiarów i tworzenia map obsługującym zarówno odbiorniki GNSS, jak i tachimetry.
  Opiera się na wieloletnim doświadczeniu rynkowym, w połączeniu z międzynarodowym nurtem funkcji pozyskiwania danych geodezyjnych i kartograficznych oprogramowania, integrując kontrolę RTK, gromadzenie danych GIS oraz projektowanie i układ dróg w jedną rolę. Główną cechą oprogramowania jest czytelna szata graficzna, intuicyjny interfejs oraz ogromna ilość przydatnych funkcji.

  Zapytaj o produkt

  Zobacz jak wygląda praca za pomocą tego programu na YouTube!

  Przechwytywanie

  Konfiguracja programu z odbiornikiem GNSS składa się z kilku kroków uporządkowanych w logiczny sposób, co sprawia, że osoby które wcześniej nie miały styczności z pomiarami techniką satelitarną nie będą miały problemów z przygotowaniem się do pomiaru. Wszelkie ustawienia dotyczące jednostek i układów odniesienia pomiarów poziomych i pionowych zostają zapamiętane, dzięki czemu użytkownik nie musi o tym pamiętać przy zakładaniu każdego nowego projektu. 

  Screenshot_20190215-121311_SurvX 40

  Menu główne SurPad 4.2 zawiera cztery ustawienia: [Projekt], [Urządzenie], [Pomiary], [Narzędzia].
  [Projekt] Zarządza on głównie obsługą projektu. Jego menu główne zawiera Project Manager, File Manager, Coordinate System, Calibrate Point i inne pozycje. Może tworzyć nowy projekt w zarządzaniu projektem, ustawiać parametry współrzędnych w układzie współrzędnych i sprawdzać punkty zebrane w ankiecie w bibliotece współrzędnych.

  [Urządzenie] Głównie ustawia tryb pracy i sprawdza informacje o odbiorniku po podłączeniu do niego. Jego główne menu zawiera pozycje Communication, Rover, Base, Static i inne. Po pomyślnym połączeniu z odbiornikiem przez Bluetooth w Komunikacji i wybraniu trybu pracy bazy, łazika lub statycznego, może sprawdzić informacje o pracy i stan łącza danych odbiornika w Statusie trybu pracy. W przypadku konieczności skalibrowania odbiornika, należy włączyć funkcję pomiaru nachylenia, a następnie skalibrować E-Bubble i Magnetic in Calibrate Sensor.

  parametry układu współrzednych

   

   

   

   

   

  Bogate ustawienia parametrów współrzędnych.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Screenshot_20200121-174652

   

   

   

   

   

   

  Podstawowy interfejs pomiarowy z załadowaną warstwą mapy Google.

   

   

   

   

   

   

   

  Screenshot_20200121-174738

   

   

   

   

   

   

  Podstawowy interfejs pomiarowy z załadowana warstwą street map.

   

   

   

   

   

   

   

  Screenshot_20190215-174410

   

   

   

   

   

   

  Aktualne wskazania podczas tyczenia.

   

   

   

   

   

   

   

  Screenshot_20190215-121311_SurvX 40

   

   

   

   

   

   

  Różne narzędzia i aplikacje.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Screenshot_20200127-135405

   

   

   

   

   

   

  Mapa satelitów.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Screenshot_20200127-135420

   

   

   

   

   

   

  Programy COGO.