Start / Produkty / Zestawy GNSS / SurPad

SurPad 4.2

SurPad jest oprogramowaniem służącym do pomiarów i tworzenia map obsługującym zarówno odbiorniki GNSS, jak i tachimetry.
Opiera się na wieloletnim doświadczeniu rynkowym, w połączeniu z międzynarodowym nurtem funkcji pozyskiwania danych geodezyjnych i kartograficznych oprogramowania, integrując kontrolę RTK, gromadzenie danych GIS oraz projektowanie i układ dróg w jedną rolę. Główną cechą oprogramowania jest czytelna szata graficzna, intuicyjny interfejs oraz ogromna ilość przydatnych funkcji.

Zapytaj o produkt

Zobacz jak wygląda praca za pomocą tego programu na YouTube!

Przechwytywanie

Konfiguracja programu z odbiornikiem GNSS składa się z kilku kroków uporządkowanych w logiczny sposób, co sprawia, że osoby które wcześniej nie miały styczności z pomiarami techniką satelitarną nie będą miały problemów z przygotowaniem się do pomiaru. Wszelkie ustawienia dotyczące jednostek i układów odniesienia pomiarów poziomych i pionowych zostają zapamiętane, dzięki czemu użytkownik nie musi o tym pamiętać przy zakładaniu każdego nowego projektu. 

Screenshot_20190215-121311_SurvX 40

Menu główne SurPad 4.2 zawiera cztery ustawienia: [Projekt], [Urządzenie], [Pomiary], [Narzędzia].
[Projekt] Zarządza on głównie obsługą projektu. Jego menu główne zawiera Project Manager, File Manager, Coordinate System, Calibrate Point i inne pozycje. Może tworzyć nowy projekt w zarządzaniu projektem, ustawiać parametry współrzędnych w układzie współrzędnych i sprawdzać punkty zebrane w ankiecie w bibliotece współrzędnych.

[Urządzenie] Głównie ustawia tryb pracy i sprawdza informacje o odbiorniku po podłączeniu do niego. Jego główne menu zawiera pozycje Communication, Rover, Base, Static i inne. Po pomyślnym połączeniu z odbiornikiem przez Bluetooth w Komunikacji i wybraniu trybu pracy bazy, łazika lub statycznego, może sprawdzić informacje o pracy i stan łącza danych odbiornika w Statusie trybu pracy. W przypadku konieczności skalibrowania odbiornika, należy włączyć funkcję pomiaru nachylenia, a następnie skalibrować E-Bubble i Magnetic in Calibrate Sensor.

parametry układu współrzednych

 

 

 

 

 

Bogate ustawienia parametrów współrzędnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Screenshot_20200121-174652

 

 

 

 

 

 

Podstawowy interfejs pomiarowy z załadowaną warstwą mapy Google.

 

 

 

 

 

 

 

Screenshot_20200121-174738

 

 

 

 

 

 

Podstawowy interfejs pomiarowy z załadowana warstwą street map.

 

 

 

 

 

 

 

Screenshot_20190215-174410

 

 

 

 

 

 

Aktualne wskazania podczas tyczenia.

 

 

 

 

 

 

 

Screenshot_20190215-121311_SurvX 40

 

 

 

 

 

 

Różne narzędzia i aplikacje.

 

 

 

 

 

 

 

 

Screenshot_20200127-135405

 

 

 

 

 

 

Mapa satelitów.

 

 

 

 

 

 

 

 

Screenshot_20200127-135420

 

 

 

 

 

 

Programy COGO.

  Nazwa firmy / NIP:

  Osoba do kontaktu (wymagane):

  Województwo:

  Adres e-mail (wymagane):

  Telefon kontaktowy (wymagane):

  Odbiorniki GNSSTachimetryNiwelatorySkanery 3DPłyty GNSS OEMSymulatory GNSSInne

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Geopryzmat Jerzy Zawilinski z siedzibą w Raszynie, Rybie ul. Wesoła 6, 05-090 Raszyn, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu udzielenia odpowiedzi na wysłane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
  Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Geopryzmat Jerzy Zawilinski z siedzibą w Raszynie, Rybie ul. Wesoła 6, 05-090 Raszyn. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres Administratora danych: info@geopryzmat.com spod adresu, którego zgoda dotyczy. Państwa dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w Polityce Bezpieczeństwa, konsekwencją takiego przetwarzania będzie wysyłka reklamy kontekstowej. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.