Start / Produkty / Symulatory GPS

Symulatory GPS

Symulacja jest wykorzystywana w wielu dziedzinach. W inżynierii, matematyce, medycynie czy wojskowości często stosuje się ją jako narzędzie pozwalające oszacować przebieg wydarzeń jeszcze zanim zostaną wprawione w ruch. Symulacje są tańszym i bardziej bezpiecznym sposobem na badanie skuteczności różnych rozwiązań co, w praktyce, pozwala nam przygotować się na różne scenariusze.

labsat1 kopia
labsat2 kopia
produkt - Labsat3 Front Lit Up
LabSat3

LabSat3

- nagrywanie i odtwarzanie sygnałów GNSS
- GPS/GLONASS/Galileo/Beidou
- symulacja L1

produkt - LabSat_3 SatNav-maly
SatGen

SatGen

- konstelacje GPS/GLONASS/Beidou
- scenariusze statyczne
- scenariusze dynamiczne

replikator
IP-Solution

IP-Solution

- nagrywanie i odtwarzanie
- symulacja
- GPS/Glonass/Galileo/Beidou
- modele atmosfery/wielodrożności

Systemy nawigacji satelitarnej, wbudowane zarówno w systemy samochodowe, jak i w telefony komórkowe, spotyka się dziś niemal na każdym kroku. Nie są one jednak niezawodne i wymagają stałego monitorowania pod względem wydajności. Z pomocą przychodzi w takiej sytuacji symulator GPS, który imituje sygnały satelitarne.

Symulatory GPS są niezwykle skutecznym narzędziem do mierzenia wydajności systemów nawigacji satelitarnej. Nie tylko pozwalają na wysyłanie informacji, ale również odpowiadają na nie wewnątrz określonych przez użytkownika parametrów. Dzięki nim jesteśmy w stanie przeprowadzić symulację naszego systemu GPS w rożnych warunkach i przy różnych obciążeniach.