Start / Sprzęt na raty

Kup zestaw GNSS RTK na raty

 

Jeśli szukasz nowego zestawu GNSS RTK i interesują Cię atrakcyjne warunki finansowania zapoznaj się z ofertą zakupu instrumentu pomiarowego na raty!
geo2
tach_P

Oferta zakupu na raty dotyczy zestawu z odbiornikiem Kolida K58+, kontrolerem polowym Kolida H3 PLUS oraz oprogramowaniem Kolida SurvX.

_______________________________________________________________________________________________________________

Kolida K58+ to najnowszy odbiornik GNSS dostępny w naszej ofercie. Posiada 440-kanałową płytę GNSS Kolida i w standardzie oferuje GPS, Glonass, BeiDou, Galileo i SBAS. Użytkownik otrzymuje więc odbiornik, który jest przystosowany do rejestracji najważniejszych światowych systemów pozycjonowania satelitarnego. Zastosowana płyta GNSS zapewnia wysoką dokładność wyznaczenia pozycji – w trybie RTK jest to ±8mm w poziomie oraz ±15mm w pionie. Odbiornik wyposażony jest w wewnętrzny modem GSM LTE, który pozwala na pomiar nawet w najtrudniejszych warunkach pomiarowych. K58+ wyposażony jest w WebServer, dzięki któremu odbiornikiem można zarządzać z poziomu dowolnego urządzenia wyposażonego w Wi-Fi i przeglądarkę internetową. Kompaktowe rozmiary (175mm x 175mm x 83mm) oraz waga (1330g wraz z dwiema bateriami) zapewniają komfort podczas pracy. Norma wodo- i pyłoszczelności określona jako IP67 pozwoli przyszłym użytkownikom wykorzystać odbiornik w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych bez obaw o uszkodzenie sprzętu. Wysoką odporność zawdzięczamy magnezowej obudowie odbiornika, która jest odporna na zarysowania. Odbiornik jest znakomicie wyważony przez co kilkugodzinne sesje pomiarowe będą dużo mniej uciążliwe. Praca z odbiornikiem  K58+ będzie prosta nawet dla początkujących użytkowników, ponieważ odbiornik wyposażono w jeden przycisk funkcyjny, dodatkowo wydający komunikaty głosowe. Na uwagę zasługują również sloty na dwie baterie i technologię HotSwap. Jednoczesna praca na dwóch bateriach nie tylko wydłuża czas ciągłej pracy, ale przede wszystkim pozwala na wymianę baterii bez utraty połączenia.

Kolida H3 PLUS to kontroler polowy najnowszej generacji z systemem Android 6.0. Wyposażony w ekran dotykowy 4.3″ bardzo dobrze widoczny w słońcu i alfanumeryczną klawiaturę fizyczną spełni wymagania najbardziej wymagających użytkowników. Bateria o pojemności 6 500 mAh i norma wodo- i pyłoszczelności IP68 pozwalają na ponad 10h pracy w najtrudniejszych warunkach pomiarowych dzięki. Kontroler posiada wbudowany modem GSM 4G i dwa sloty na karty SIM. Magnezowa obudowa sprawia, że kontroler jest odporny na upadek z 1.5m i przy tym niezwykle lekki – 500g z baterią. Dysk o pojemności 16GB można rozszerzyć kartą microSD o pojemności do 64GB.

Kolida SurvX to oprogramowanie pomiarowe stworzone dla osób poszukujących prostego programu w j. polskim działającym na urządzeniach z systemem Android. Aplikacja zawiera najczęściej wykorzystywane funkcje pomiarowe, m.in. pomiar punktów, tyczenie punktów i linii, pomiary offsetowe oraz pozwala na zaawansowane obliczenia z wykorzystaniem funkcji COGO. Możliwość ustawienia różnych trybów pomiaru punktu, dostosowania wyglądu menu programu oraz niezwykle szybki proces łączenia z odbiornikiem to najważniejsze cechy wyróżniające SurvX na tle innych programów pomiarowych.

Ww. sprzęt oferowany jest w zestawie z twardą walizką transportową oraz kompletem akcesoriów (baterie, ładowarki, kable sieciowe, uchwyt do kontrolera na tyczkę, tyczka teleskopowa lub skręcana).

_______________________________________________________________________________________________________________

Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty zakupu na raty skontaktuj się z nami telefonicznie, e-mailowo, za pośrednictwem czatu w prawym dolnym rogu strony lub przez nasz profil na Facebook!