Start /Skanowanie laserowe

Skanowanie laserowe

Skaning laserowy 3D to technika pozwalająca na szybkie i efektywne pozyskanie szczegółowych danych, które wiernie odzwierciedlają geometrię skanowanego obiektu oraz otoczenia. Obecnie większość skanerów laserowych pozwala na otrzymanie chmury punktów w rzeczywistych barwach, co daje ogromną wartość informacyjną.

Pozyskana chmura punktów jest materiałem źródłowym, który stanowi podstawę do dalszej obróbki danych na potrzeby realizacji produktów CAD 2D, 3D i innych. Dostarczamy surowe chmury punktów gotowe do wyrównania i rejestracji w wykorzystywanym przez Państwa oprogramowaniu.

PointCloud

Jaki sprzęt wykorzystujemy?

W procesie skanowania wykorzystujemy impulsowy skaner laserowy Geomax Zoom300. Instrument ten cechuje maksymalna prędkość skanowania 40 000 pkt/sek z dokładnością 6 mm na odległości 50 m oraz 10 mm na odległości 100 m. Pole widzenia to 360° w poziomie oraz 90° w pionie (od -25° do 65°), a zasięg pomiaru wynosi od 2.5 m do 250 m. Ze względu na ww. parametry skaner może być z powodzeniem wykorzystany do skanowania obiektów zewnętrznych – hałd, budynków, itd.

Broszurę, która zawiera szczegółowe parametry techniczne urządzenia można ściągnąć TUTAJ.

2                         1                       4

Co jest finalnym produktem?

Dostarczamy surowe chmury punktów w formatach .X3A, .XYZ lub .PTS.

3

Jesteś zainteresowany ofertą skanowania laserowego?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą poniższego formularza kontaktowego. Znając szczegóły, takie jak np. rodzaj skanowanego obiektu czy wymagania dokładnościowe, będziemy mogli sporządzić wycenę.

Nazwa firmy / NIP:

Osoba do kontaktu (wymagane):

Województwo:

Adres e-mail (wymagane):

Telefon kontaktowy (wymagane):

 Odbiorniki GNSS Tachimetry Niwelatory Skanery 3D Płyty GNSS OEM Symulatory GNSS Inne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Geopryzmat Jerzy Zawilinski z siedzibą w Raszynie, Rybie ul. Wesoła 6, 05-090 Raszyn, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu udzielenia odpowiedzi na wysłane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Geopryzmat Jerzy Zawilinski z siedzibą w Raszynie, Rybie ul. Wesoła 6, 05-090 Raszyn. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres Administratora danych: info@geopryzmat.com spod adresu, którego zgoda dotyczy. Państwa dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w Polityce Bezpieczeństwa, konsekwencją takiego przetwarzania będzie wysyłka reklamy kontekstowej. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.

logo1
Podstawowe parametry

Podstawowe parametry