Start / Produkty / Odbiorniki GNSS

Oferujemy Państwu kompletne zestawy pomiarowe GNSS RTK. Każdy zestaw składa się z odbiornika GNSS, kontrolera (rejestratora) i oprogramowania polowego (pomiarowego).

Odbiornik Pentax wyposażony jest w płytę GNSS Trimble BD930. Wśród modeli Kolida znajdą Państwo odbiorniki ze sprawdzoną płytą Trimble BD970, najnowszą płytą Trimble BD990 czy płytą stworzoną przez producenta sprzętu. Wszystkie odbiorniki w ofercie zapewniają pracę ze wszystkimi systemami satelitarnymi GPS, Glonass, Galileo i BeiDou. Wybór kontrolera i oprogramowania uzależniony powinien być przede wszystkim od rodzaju wykonywanych prac. Pracując w oparciu o podkłady .dxf czy .landxml warto wybrać mocniejszy kontroler z zaawansowanym oprogramowaniem.

Korzystając z poniższego zestawienia wybierz zestaw, który spełni Twoje wymagania i skontaktuj się z nami, a otrzymasz ofertę cenową. W razie problemów z wyborem prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy, za pomocą czatu w prawym dolnym rogu strony lub przez formularz kontaktowy.

mapka

Odbiorniki GNSS

Pentax G6Ti
k5plus+
K5PLUS+Inf_kafel1
Kolida K3 kaf
K9mini KAFELEK kopia

Kontrolery

X11-Kaf kopia
X8
Kafel_T17_2
H3 PLUS kafel kopia PNG
NautizX9_kafel
NautizX6_kafel
T800_kaf_1

Oprogramowanie pomiarowe

fieldgenius
survce
powergps
SurvX