Start / Produkty / Zestawy GNSS / RTK PowerGPS

Inwentaryzacja zieleni jeszcze nigdy nie była tak prosta i wygodna.

Proponujemy Państwu niesamowicie wydajne narzędzie do prowadzenia inwentaryzacji zieleni. Nasza oferta to odbiornik GNSS wraz z tabletem i programem stworzonym do zbierania informacji o drzewach i krzewach.

Przystosowana do polskich realiów i wymagań aplikacja Arbomap przyspieszy pracę w terenie i ułatwi opracowanie wyników dając realne finansowe oszczędności!

Co więcej, program Arbomap wraz z naszymi odbiornikami tworzy zestaw który przeniesie Twoją pracę na zupełnie nowy poziom. Wszystkie pomiary i notatki będziesz w stanie wykonać samodzielnie z łatwością i dokładnością nieosiągalną nigdy dotąd!

ArboMap_Logo_400x400
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Program ArboMap współpracuje ze wszystkimi odbiornikami w naszej dystrybucji, jednak szczególnie polecamy odbiornik Kolida K5plus ze względu na elektroniczną libellę i żyroskop. Do takiego zestawu sugerujemy duży 10″ tablet, tak aby zapewnić wyjątkową sprawność i wygodę działania. Będąc pod drzewem, odbiornik ma utrudnioną widoczność satelitów. Radą na to może być pochylenie odbiornika, co ułatwi śledzenie satelitów. Dzięki żyroskopowi zabieg ten nie będzie miał wpływu na pozycję odbiornika, ponieważ wynik pomiaru wciąż będzie odniesiony do punktu przyłożenia – grotu tyczki. Ciężko to sobie wyobrazić? – zaproś nas na bezpłatną i niezobowiązującą prezentację i zobacz jak skuteczna jest inwentaryzacja zieleni z naszym zestawem.

Prostota i funkcjonalność, to główne idee które przyświecały twórcom programu. Czytelne menu programu pozwala zabrać się za pracę każdemu już po uruchomieniu programu. Aby zacząć w pełni korzystać z aplikacji nie potrzeba szkoleń i godzin spędzonych nad instrukcją. Kilka minut wystarczy, aby płynnie poruszać się po bogactwie funkcji programu, a inwentaryzacja zieleni było sprawna, szybka i przyjemna.

ArboMap działa w trybie pełnoekranowym, a schemat interfejsu przypomina ten znany z programów graficznych. Po lewej stronie umiejscowiony został przybornik z przyciskami najczęściej wykorzystywanych funkcji związanymi z oznaczaniem drzew (symbole, obszar, notatki) oraz pracą na mapie (zoom, centrowanie). Z kolei po prawej stronie ekranu znajduje się menadżer map i podręczna nawigacja po aktualnej mapie. Górna część programu to klasyczne opcje związane z konfiguracją programu.

Opis funkcji programu:

  • aktualizacja map poprzez nanoszenie informacji na nową warstwę
  • obsługa plików XLSX, ODS, CSV, DXF, PNG, TIFF, JPEG, MP, GIF
  • możliwość tworzenia zdjęć i notatek głosowych
  • bogata baza gatunków drzew i krzewów w pisowni polskiej
  • oznaczanie zarówno pozycji jak i całych obszarów występowania, drzew krzewów i ich grup
  • obliczanie odległości i powierzchni
  • bazy podstawowych gatunków w pisowni angielskiej, czeskiej, francuskiej, litewskiej, niemieckiej, rosyjskiej, słowackiej i ukraińskiej
  • automatyczne parowanie z gatunkami w zapisie łacińskim
  • eksport dxf na wielu warstwach
  • program w całości w języku polskim

Skontaktuj się z nami aby otrzymać ofertę!

Nazwa firmy / NIP:

Osoba do kontaktu (wymagane):

Województwo:

Adres e-mail (wymagane):

Telefon kontaktowy (wymagane):

 Odbiorniki GNSS Tachimetry Niwelatory Skanery 3D Płyty GNSS OEM Symulatory GNSS Inne