Start / Produkty / Zestawy GNSS / RTK PowerGPS

Inwentaryzacja zieleni jeszcze nigdy nie była tak prosta i wygodna.

Proponujemy Państwu niesamowicie wydajne narzędzie do prowadzenia inwentaryzacji zieleni. Nasza oferta to odbiornik GNSS wraz z tabletem i programem stworzonym do zbierania informacji o drzewach i krzewach.

Przystosowana do polskich realiów i wymagań aplikacja Arbomap przyspieszy pracę w terenie i ułatwi opracowanie wyników dając realne finansowe oszczędności!

Co więcej, program Arbomap wraz z naszymi odbiornikami tworzy zestaw który przeniesie Twoją pracę na zupełnie nowy poziom. Wszystkie pomiary i notatki będziesz w stanie wykonać samodzielnie z łatwością i dokładnością nieosiągalną nigdy dotąd!

ArboMap_Logo_400x400
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Program ArboMap współpracuje ze wszystkimi odbiornikami w naszej dystrybucji. Szczególnie polecamy zestawy z dużym 10-cio calowym wydajnym tabletem zapewniającymć wyjątkową sprawność i wygodę działania. Chcesz poznać więcej szczegółów skontaktuj się z nami!

Prostota i funkcjonalność, to główne idee które przyświecały twórcom programu. Czytelne menu programu pozwala zabrać się za pracę każdemu już po uruchomieniu programu. Aby zacząć w pełni korzystać z aplikacji nie potrzeba szkoleń i godzin spędzonych nad instrukcją. Kilka minut wystarczy, aby płynnie poruszać się po bogactwie funkcji programu, a inwentaryzacja zieleni było sprawna, szybka i przyjemna.

ArboMap działa w trybie pełnoekranowym, a schemat interfejsu przypomina ten znany z programów graficznych. Po lewej stronie umiejscowiony został przybornik z przyciskami najczęściej wykorzystywanych funkcji związanymi z oznaczaniem drzew (symbole, obszar, notatki) oraz pracą na mapie (zoom, centrowanie). Z kolei po prawej stronie ekranu znajduje się menadżer map i podręczna nawigacja po aktualnej mapie. Górna część programu to klasyczne opcje związane z konfiguracją programu.

Opis funkcji programu:

  • aktualizacja map poprzez nanoszenie informacji na nową warstwę
  • obsługa plików XLSX, ODS, CSV, DXF, PNG, TIFF, JPEG, MP, GIF
  • możliwość tworzenia zdjęć i notatek głosowych
  • bogata baza gatunków drzew i krzewów w pisowni polskiej
  • oznaczanie zarówno pozycji jak i całych obszarów występowania, drzew krzewów i ich grup
  • obliczanie odległości i powierzchni
  • bazy podstawowych gatunków w pisowni angielskiej, czeskiej, francuskiej, litewskiej, niemieckiej, rosyjskiej, słowackiej i ukraińskiej
  • automatyczne parowanie z gatunkami w zapisie łacińskim
  • eksport dxf na wielu warstwach
  • program w całości w języku polskim

Skontaktuj się z nami aby otrzymać ofertę!

Nazwa firmy / NIP:

Osoba do kontaktu (wymagane):

Województwo:

Adres e-mail (wymagane):

Telefon kontaktowy (wymagane):

 Odbiorniki GNSS Tachimetry Niwelatory Skanery 3D Płyty GNSS OEM Symulatory GNSS Inne